Vzpon za pokal Tanje Žakelj 2015 - sloga-1902-idrija.si

Nato sem »oddirkala« še nekaj tekem doma, med drugim tudi vzpon za pokal Tanje Žakelj iz Spodnje Idrije v Ledine. Tega so nekako prav meni v čast pripravili sokrajani in je zadeva tudi zelo

4. vzpon za pokal Tanje Žakelj - sloga-1902-idrija.si

4. vzpon za pokal Tanje Žakelj. Posted on 02-10-2016. Rezultati. Permalink

Zaključen 7. kolesarski vzpon na Javorč | Poljanski …

vzpon tanje žakelj rezultati Inciativa mestni zbor: Odpiramo občinski žakelj presenečenj. Vabimo te v torek, 14. 11. 2017, ob 18.00 v MISC INFOPEKA, Ob železnici 16 na delavnico “Odpiramo občinski žakelj presenečenj – beremo proračun MOM 2018”.

Tanja Žakelj z najboljšim osebnim rezultatom v …

V značilnem jesenskem vremenu torej, od megle do sonca z dežjem v popoldanskih urah, se je na cilj podalo 112 kolesarjev oz. kolesark. 13 kilometrov dolg vzpon, predvsem pa zadnji klanec pod kočo, pred ciljem, sta absolutno najhitreje premagala TANJA ŽAKELJ (Salcano, 51:43) med dekleti in DEJAN VRAČIČ (Team Korak Naprej, 45:30) med moškimi.

Nov najboljši rezultat sezone za Tanjo Žakelj - siol.net

Uvrstitev : Št.Št. Priimek : Ime : Ekipa : Kat. Izmerjen čas : 1 : 536 : Vrečer : Robert : RADENSKA KD FINANČNA TO : ELITE : 00:33:02:31 : 2 : 151 : Vračič

Revija Hidria 24, zima 2013 by Hidria - Issuu

Vsako sezono se pojavi nov trend rekreacije, ki navduši s svojo posebnostjo. Letos poleti so se zvezdniki razkazovali v spretnostih stoječega veslanja ali supanja. Sobota bo spet dan za premagovanje Polanskih puklov. Kolesarji se bodo spopadli s tretjim v vrsti petih vzponov, podali se bodo na

Prireditev kolesarski Vzpon na tri Kralje: Rezultati

vzpon tanje žakelj rezultati Na tretje mesto se je uvrstila Rada Žakelj s časom 23:57. Vzpon na Lubnik je letos štel tudi za Pokal polanskih puklov, ki se bo končal v nedeljo, 21. septembra 2014, z Vzponom na Blegoš, ki bo štel tudi za državno prvenstvo Slovenije za gorske kolesarje. Po vsaki tekmi v okviru pokala razglasimo tudi trenutno vodilne v sedmih

Rekord Žakljeve padel, v moški konkurenci slavil …

Najboljša slovenska gorska kolesarka Tanja Žakelj je na evropskem prvenstvu v olimpijskem krosu v Brnu na Češkem osvojila 10. mesto. Naslov je ubranila Švicarka Jolanda Neff. Nekdanja evropska prvakinja Žakljeva je za Neffovo zaostala pet minut in pol. Neffova je bila sicer danes razred zase

Tahitre: Ta sveže - mtb.si

vzpon tanje žakelj rezultati Danes je seveda v središču pozornosti dirkanje v olimpijskem krosu, še bolj natančno nastop Tanje Žakelj. Po dobrem rezultatu v Andori je bila tokrat še boljša in je osvojila 16. mesto, časovno gledano pa prva deseterica ni več tako oddaljena.

Iskanje - siol.net

vzpon tanje žakelj rezultati 3. Vzpon za pokal Tanje Žakelj Ledine, 03.10.2015 km Generalna uvrstitev : ŽENSKE TEK Mesto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Št. štev. 171