Rezultati 16. teka na Križno goro | TKD Sovica tek na smarno goro rezultati Rezultati za: TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP. Tek - gorski Tekma:TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP Datum:06.10.2018 ; Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 Čas Licenca; Z1-M; 5 . 105: Blatnik Kiara: Moški: SLO: OŠ Blanca: 0:04:42 Z1-Ž; 1 . 69: Rotar Nina: Ženski: SLO: TK Šmarnogorska naveza: 0:04:14 2 . 76: Bilban Sara: Ženski: SLO: TK Šmarnogorska naveza: 0:04:17 3 …
Domov - Tek na Šmarno goro tek na smarno goro rezultati 41. tek na šmarno goro Na Šmarno goro prvič v manj kot 11 minutah, nov je tudi slovenski rekord. Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev. 0,23. termometer Avtor: STA Eritrejec Filimon Abraham je novi rekorder v teku na Šmarno goro. V petek je progo kot prvi doslej zmogel v manj kot 11 minutah (10:59). Za nov slovenski
Iskalnik po arhivu rezultatov – Tek na Šmarno … tek na smarno goro rezultati Najboljši rezultati (RŠG) Rezultati 2019 (RŠG) Rezultati 2018 (RŠG) Rezultati 2017 (RŠG) Rezultati 2016 (RŠG) Rezultati 1996 – 2015 Arhiv (RŠG) Tek na Šmarno goro Menu Toggle. Iskalnik po arhivu rezultatov – Tek na Šmarno goro; Naši sponzorji Menu Toggle. Postanite naš sponzor; Lista klubskih rekordov; Kontakt; Galerija
Izboljšan slovenski rekord na Šmarno goro - tekac.si Šmarna gora je izjemno priljubljen hrib, zato ni nič čudnega, da želijo mnogi na vrh priti kar najhitreje. Tudi letos so se pomerili sami dobri tekači. Potekal je namreč 24. rekord Šmarne gore, ki ga je organiziral Tekaški klub Šmarnogorska naveza. Najboljši je bil Timotej Bečan, ki je izboljšal prejšnji slovenski rekord, ki ga je sam postavil lansko leto. Med tekačicami je bila
Na Šmarno goro prvič v manj kot 11 minutah, nov … Rezultati Menu Toggle. Iskalnik rezultatov (1979-2019) Najboljši rezultati; Arhiv rezultatov; Zmagovalci 1979-2019; Kontakt; Search. Search for: 41. TEK NA ŠMARNO GORO . SOBOTA, 10. OKTOBRA 2020. Tekaško prireditev vam letos ponujamo v sklopu ŠMARNOGORSKIH TEKOV. Prijavi se. Razpis. Več o tem. Naj gorski tek vseh časov! Tek na Šmarno goro je bil v glasovanju, ki ga je organizirala
Izboljšan slovenski rekord na Šmarno goro - tekac.si Ena noga je na tleh, druga noga je naslonjena na klop. Bolgarski počepi (lahko vzamete uteži) 10 na vsako nogo Stegna, zadnjica, trup 2.c: Stoja na eni nogi z rokama na tleh Počep in navpičen odriv na eni nogi (lahko vzamete uteži) 10 na vsako nogo Stegna, zadnjica, meča, trup Naredite 3 intervale vaj za roke in 3 intervale vaj za noge. Tehnika je vedno pomembnejša od količine. 1.a
Iskalnik po arhivu rezultatov – Tek na Šmarno goro tek na smarno goro rezultati Tek na Šmarno goro FOTO: Aljoša Kravanja "Zmagovalcu kapo dol. Meja 11 minut je vedno veljala za magično," je zmagovalcu prek Facebookačestital Timotej Bečan.Tudi on je izpolnil lastne cilje, saj si ni želel le novega slovenskega rekorda, tega je izboljšal za las, za sekundo, ampak tudi uvrstitev na
Nov absolutni in slovenski rekord na Šmarno goro - … Eritrejec Filimon Abraham je novi rekorder v teku na Šmarno goro. V petek je progo kot prvi doslej zmogel v manj kot 11 minutah (10:59). Za nov slovenski rekord je na jubilejni 25. izvedbi, ki je bila zaradi koronavirusa s pomladi prestavljena na jesen, z izidom 11:12 minute in …
Rezultati 14. Teka na Križno goro | TKD Sovica Tek na Šmarno goro Rezultati Iskalnik rezultatov Najdi svoj rezultat na teku preko iskalnika. Arhiv rezultatov Na voljo vam je arhiv rezultatov skozi vso zgodovino teka Najboljši rezultati Najboljši rezultati od 1993 do 2009 Zmagovalci 1979-2019 Kdo so zmagovalci in njihovi časi. Povezave Povezave in linki do spletnih strani organizacij, podjetij in društev s katerimi … Rezultati Read